Pozalekcyjne zajęcia sportowe - Żaki

22 marca 2014 Drużyna Żaków SP Karścino brała udział w turnieju piłki nożnej na hali w Tychowie. Turniej ten był już czwartym w ramach rozgrywek Ligi Bałtyckiej Orliki 2012 Żaków KOZPN , w których SP Karścino występuje wraz  z :

Tabela grupy białogardzkiej po czterech  turniejach:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość turniejów

1.

Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg

2.

Głaz Tychowo

3.

Graf Bukówko

4.

Sokół Karlino

5.

SP Karścino

6.

UKS Dąbek Przedszkole Tychowo

7.

UKS Unia Białogard

4

W tym turnieju wystąpiło 8 uczniów , w tym 5 dziewcząt z roczników od 2004 do 2006. W Lidze Bałtyckiej SP Karścino występuje już 5 rok. W sezonie 2010/2011 zwyciężyła w kategorii Orliki dziewczęta rocznik 1999 i młodsze. Turnieje w tych rozgrywkach odbywają się w soboty i niedziele. Drużyną Żaków , poprzednio Orliki dziewczęta opiekuje się Dyrektor Szkoły Andrzej Maciejewski.

Pozalekcyjne zajęcia sportowe