Osiągnięcia w konkursach artystycznych i innych

10.04. 2017 - szkolne eliminacje konkursu recytatorskiego „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne” przystąpiło 19 uczniów, 4 reprezentowała szkołę w eliminacjach gminnych 25.04 – byli to : Marta Marczuk, Oliwia Górska, Szymon Ćmoch, Oliwia Michalska. Oliwia Michalska w kategorii „Ptaszki IV-VI Kl.” otrzymała wyróżnienie i reprezentowała  gminę na eliminacjach powiatowych 16.05 w Karlinie. Na finale powiatowym za recytację wiersza Ludwika Jerzego Kerna "Śmierć w kręgu rodziny" otrzymała wyróżnienie.

21.04. 2017 -w  konkursie powiatowym recytatorskim dla przedszkolaków „Słowiki” reprezentowały naszą szkołę : Zosia Ćmoch – 5 latki, Helena Marczuk – 4 latki, Amelia Mazurek – 3 latki. Amelia Mazurek i Helena Marczuk zajęły 1 miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Gminne eliminacje 46 Konkursu "Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne"