30 maja 2014 10:19 | Aktualności

Uroczystość rozdania nagród w konkursie "Dinuś - przyjaciel niepalących"

5 maja  w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Białogard odbyło się rozdanie nagród w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Białogardzie.

Konkurs skierowany był do grup przedszkolnych i zakładał stworzenie modelu przestrzennego (rzeźby) przedstawiającego  „Dinusia - przyjaciela niepalących”, konkurs miał charakter profilaktyczny. Wzięły  w nim udział dzieci z naszego  oddziału  przedszkolnego  „Zerówka” , które wraz ze swoją wychowawczynią panią Anetą Ciułą- Waśków przygotowały bardzo starannie swoje wyobrażenie Dinusia. Przybrał on postać miłego wesołego smoka, który bardzo się smuci, gdy dorośli trują siebie i dzieci dymem nikotynowym.

Za swoją pracę nasza grupa otrzymała I miejsce oraz dyplom i nagrody rzeczowe w postaci gier planszowych. Wszystkie przedszkolaki otrzymały także duże słodkie pierniki pieczone na tą okazję. Nagrody wręczyli Burmistrz Białogardu Krzysztof Bagiński i Powiatowy Inspektor Sanitarny Marek Frydrych.

Uroczystość rozdania nagród w konkursie "Dinuś - przyjaciel niepalących"