18 czerwca 2014 01:00 | Aktualności

III Szkolny Przegląd Piosenki Wakacyjnej

Już od trzech lat w Szkole Podstawowej w Karścinie organizujemy przeglądy piosenki. Jako cel główny przyświeca nam rozśpiewanie i integracja uczniów, ale jest to także chwila, kiedy mogą zaprezentować się dzieci, które lubią śpiewać, dla nauczycieli to moment, kiedy mogą wyłuskać muzyczne talenty. Nic też dziwnego, że kiedy czerwcowe słońce zaczęło przygrzewać, uczniowie zaczęli śpiewać o lecie i o wakacjach. Po raz kolejny uczniowie i nauczyciele nie zawiedli, wszystkie klasy wzięły udział w przeglądzie popisując się nie tylko śpiewem, ale także inwencją w doborze repertuaru. Jury wybrało zwycięzców, ale nagrodzeni jak zawsze zostali wszyscy. Największą nagrodą była jednak wspólna dobra zabawa.

I miejsce – II klasa – piosenka „Gdyby komary miały gitary ?”

II miejsce – VI  klasa – piosenka „Hej, hej, hej dobry dzień”

„Dzień dobry nadziejo” i „ I love summer”

III miejsce – Klasa 0 – „Słoneczko woła ( uśmiechnij się)”

Wyróżnienia :

Małe Przedszkole – „Słoneczko biegnie po  łące”

I klasa – „Wszystkie dzieci nasze są”

III klasa – „Na trzepaku (jest wesoło)”

IV  Klasa – „Tyle słońca w całym mieście”, „Piosenka o wakacjach”

V Klasa – „Pomarańczowe lato”

III Szkolny Przegląd Piosenki Wakacyjnej