28 września 2014 22:57 | Aktualności

Zawodnicy SP Karścino w V Turnieju Orlika o puchar premiera Donalda Tuska

W dniach 11 i 12 września 2014  uczniowie SP Karścino brali udział w eliminacjach   gminnych   V  Turnieju Orlika o puchar premiera Donalda Tuska w Białogardzie.

Najpierw  11 września na orliku przy SP Nr 4 zmagała się drużyna dziewcząt w kategorii dziewczęta starsze rocznik 2001-2002. Po zwycięstwie 2 : 0 z drużyną SP 3 Białogard ( 2 bramki strzeliła Aleksandra  Kusztal), w półfinale nasza drużyna trafiła na późniejsze zwyciężczynie turnieju SP Kościernica  przegrywając  0 : 2. Ostatecznie nasze dziewczęta zajęły 3 miejsce.

12 września walczyły drużyny chłopców w kategorii chłopcy starsi rocznik 2001- 2002.

Nasza drużyna trafiła do bardzo trudnej grupy eliminacyjnej – po porażce 0 : 6 z późniejszymi  zwycięzcami turnieju drużyną SP Karlino  i  zwycięstwie   2 : 1 z SP 4 Białogard  ( 2 bramki zdobył Filip Wojda) drużyna odpadła z turnieju.