ZAPISZ DZIECKO DO NASZEJ SZKOŁY I PRZEDSZKOLA ! Rodzicu wspólnie tworzymy dla Twojego dziecka bezpieczną, przyjazną i mądrze uczącą szkołę ::Nasza szkoła jest znów szkołą ośmioklasową ::SP Karścino posiada certyfikaty MEN : "Szkoła przyjazna dla sześciolatka" - 2013, "Szkoła w Ruchu"- 2014, "Szkoła przyjazna sześciolatkom" - 2014 , "Szkoła Współpracy" - 2015:: 1963 - Szkoła Podstawowa w Karścinie - Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego::Odwiedź także naszą stronę facebook.pl/spkarscino

Aktualności

18 stycznia 2015 19:47 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka w oddziale "0"

 W dniu 15 stycznia w naszej szkole w oddziale przedszkolnym( klasy ,,0’’ ) odbyła się uroczystość z  okazji Święta Babci i Dziadka.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka , dlatego w tym szczególnym dniu dzieci klasy ,,0’’ również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoją panią przygotowały dla nich przedstawienie. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program  artystyczny . Z ogromnym zaangażowaniem recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Po występie wręczyły laurki i kwiaty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to , aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość , uśmiech oraz łzy wzruszenia. 

Przeczytano: 403 razy. Wydrukuj|Do góry

Dzień Babci i Dziadka w oddziale "0"

Aktywna tablica