ZAPISZ DZIECKO DO NASZEJ SZKOŁY I PRZEDSZKOLA ! Rodzicu wspólnie tworzymy dla Twojego dziecka bezpieczną, przyjazną i mądrze uczącą szkołę ::Nasza szkoła jest znów szkołą ośmioklasową ::SP Karścino posiada certyfikaty MEN : "Szkoła przyjazna dla sześciolatka" - 2013, "Szkoła w Ruchu"- 2014, "Szkoła przyjazna sześciolatkom" - 2014 , "Szkoła Współpracy" - 2015:: 1963 - Szkoła Podstawowa w Karścinie - Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego::Odwiedź także naszą stronę facebook.pl/spkarscino

Aktualności

07 kwietnia 2015 11:09 | Aktualności

Dzień Wiosny

Z uwagi na to, że pierwszy dzień wiosny wypadł w tym roku w sobotę, to Samorząd Uczniowski pod okiem Pani Darii Grzyb postanowił powitać wiosnę we wtorek 24 marca 2015 roku, przygotowując dla wszystkich wiele atrakcji.

W tym dniu uczniowie klas 0-VI i Małe Przedszkole jak co roku przygotowali piosenki o tematyce wiosennej do IV już edycji Szkolnego Przeglądu Piosenki Wiosennej.

W czasie wiosennej akademii uczniowie układali puzzle i rozpoznawali kwiaty, rozwiązywali zagadki i rebusy wiosenne. Następnie każda klasa zaprezentowała swoje piękne Marzanny, które tym razem były wykonane wyłącznie z gazety. Tego dnia szkoła również była miejscem pokazu mody wiosennej, która była wyrazem radości uczniów z nadejścia wiosny. 

Uczniowie klas dobrze się bawili, a na koniec całej imprezy wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki. Mamy nadzieję, że WIOSNA już na dobre zagości u nas!

Przeczytano: 884 razy. Wydrukuj|Do góry

Dzień Wiosny

Aktywna tablica