15 maja 2015 15:35 | Aktualności

"Medal dla mamy i taty za niepalenie"

Dnia 14 maja w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste wręczenie nagród.

Celem konkursu było wykształcenie u dzieci świadomej postawy ochrony własnego zdrowia w sytuacjach, gdy są skazane na bezpośredni kontakt z palącymi oraz utrwalenie wiedzy na temat właściwych zachowań zdrowotnych. W konkursie wzięły udział dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych powiatu białogardzkiego  realizujące program "Czyste powietrze wokół nas".

Dzieci z oddziału przedszkolnego  ze szkoły Podstawowej w Karścinie także wzięły udział w konkursie.  Komisja  ustaliła, że wszystkie prace zasługują na pierwsze miejsca dlatego wszystkie dzieci otrzymały uroczyste dyplomy i nagrody.

"Medal dla mamy i taty za niepalenie"