ZAPISZ DZIECKO DO NASZEJ SZKOŁY I PRZEDSZKOLA ! Rodzicu wspólnie tworzymy dla Twojego dziecka bezpieczną, przyjazną i mądrze uczącą szkołę ::Nasza szkoła jest znów szkołą ośmioklasową ::SP Karścino posiada certyfikaty MEN : "Szkoła przyjazna dla sześciolatka" - 2013, "Szkoła w Ruchu"- 2014, "Szkoła przyjazna sześciolatkom" - 2014 , "Szkoła Współpracy" - 2015:: 1963 - Szkoła Podstawowa w Karścinie - Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego::Odwiedź także naszą stronę facebook.pl/spkarscino

Aktualności

15 maja 2015 15:35 | Aktualności

"Medal dla mamy i taty za niepalenie"

Dnia 14 maja w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste wręczenie nagród.

                 Celem konkursu było wykształcenie u dzieci świadomej postawy ochrony własnego zdrowia w sytuacjach, gdy są skazane na bezpośredni kontakt z palącymi oraz utrwalenie wiedzy na temat właściwych zachowań zdrowotnych. W konkursie wzięły udział dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych powiatu białogardzkiego  realizujące program "Czyste powietrze wokół nas".

                 Dzieci z oddziału przedszkolnego  ze szkoły Podstawowej w Karścinie także wzięły udział w konkursie.  Komisja  ustaliła, że wszystkie prace zasługują na pierwsze miejsca dlatego wszystkie dzieci otrzymały uroczyste dyplomy i nagrody.

Przeczytano: 462 razy. Wydrukuj|Do góry

"Medal dla mamy i taty za niepalenie"

Aktywna tablica