ZAPISZ DZIECKO DO NASZEJ SZKOŁY I PRZEDSZKOLA ! Rodzicu wspólnie tworzymy dla Twojego dziecka bezpieczną, przyjazną i mądrze uczącą szkołę ::Nasza szkoła jest znów szkołą ośmioklasową ::SP Karścino posiada certyfikaty MEN : "Szkoła przyjazna dla sześciolatka" - 2013, "Szkoła w Ruchu"- 2014, "Szkoła przyjazna sześciolatkom" - 2014 , "Szkoła Współpracy" - 2015:: 1963 - Szkoła Podstawowa w Karścinie - Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego::Odwiedź także naszą stronę facebook.pl/spkarscino

Aktualności

26 maja 2015 21:14 | Aktualności

Uroczysty dzień Mamy i Taty w oddziale przedszkolnym.

                                          Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra , ciepła rodzinnego szczęścia. To pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać , troszczyć się i pielęgnować więzi między dzieckiem a rodzicem. 

                            Dlatego też co roku w oddziale przedszkolnym w Karścinie odbywa się uroczysty dzień Mamy  i Taty. W tym roku dzieci odświętnie ubrane wypowiedziały wiersze z życzeniami dla mam , tatusiów oraz zaśpiewały piękne piosenki. Zebrani rodzice ze wzruszeniem słuchali swoich pociech. Na koniec uczniowie zatańczyli układ taneczny do piosenki ,, Chocolate choco choco''. Po części artystycznej dzieci zaprosiły zebranych gości na słodki poczęstunek i kawę. Na sam koniec wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane laurki i upominki. Uściskom i całusom nie było końca. 

 

Przeczytano: 481 razy. Wydrukuj|Do góry

Aktywna tablica