ZAPISZ DZIECKO DO NASZEJ SZKOŁY I PRZEDSZKOLA ! Rodzicu wspólnie tworzymy dla Twojego dziecka bezpieczną, przyjazną i mądrze uczącą szkołę ::Nasza szkoła jest znów szkołą ośmioklasową ::SP Karścino posiada certyfikaty MEN : "Szkoła przyjazna dla sześciolatka" - 2013, "Szkoła w Ruchu"- 2014, "Szkoła przyjazna sześciolatkom" - 2014 , "Szkoła Współpracy" - 2015:: 1963 - Szkoła Podstawowa w Karścinie - Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego::Odwiedź także naszą stronę facebook.pl/spkarscino

Aktualności

28 maja 2015 22:12 | Aktualności

"A ja wolę moją mamę czyli Dzień Mamy w klasie III"

26 maja, w Dniu Mamy uczniowie klasy III przygotowali dla swoich mam występ  artystyczny i własnoręcznie wykonane prezenty.

Najpierw mamy z zachwytem słuchały swoich dzieci, ale potem musiały sobie przypomnieć, jak to było w szkolnej ławie, ponieważ i przed nimi był pisemny sprawdzian wiadomości. Mamy miały za zadanie odpowiedzieć na kilka pytań, między innymi: Co lubią robić w wolnym czasie? W czym najczęściej pomagają im ich pociechy? Kto rządzi w domu? To, co napisały mamy  był porównywane z odpowiedziami, jakich udzieliły dzień wcześniej dzieciaki. Większość dzieci twierdziła, że mama odpoczywa sprzątając i  pracując w ogródku, mamy widziały to inaczej. Z rządzeniem w domu też bywa różnie, ale przynajmniej tego dnia nie psujmy naszym mamom humoru. Po zabawie był czas na rozmowy przy wspólnym stole.

Przeczytano: 434 razy. Wydrukuj|Do góry

Klasa III -2015

Aktywna tablica