ZAPISZ DZIECKO DO NASZEJ SZKOŁY I PRZEDSZKOLA ! Rodzicu wspólnie tworzymy dla Twojego dziecka bezpieczną, przyjazną i mądrze uczącą szkołę ::Nasza szkoła jest znów szkołą ośmioklasową ::SP Karścino posiada certyfikaty MEN : "Szkoła przyjazna dla sześciolatka" - 2013, "Szkoła w Ruchu"- 2014, "Szkoła przyjazna sześciolatkom" - 2014 , "Szkoła Współpracy" - 2015:: 1963 - Szkoła Podstawowa w Karścinie - Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego::Odwiedź także naszą stronę facebook.pl/spkarscino

Aktualności

12 czerwca 2015 19:19 | Aktualności

Uczniowie SP Karścino na X Festiwalu Piosenki o Zdrowiu.

        Dnia 12 czerwca 2015r. uczniowie klasy ,,0 '' Szkoły Podstawowej w Karścinie mieli ogromną przyjemność reprezentowania szkoły na X Festiwalu Piosenki o zdrowiu w Białogardzie. Tematyką festiwalu były zachowania prozdrowotne a w szczególności profilaktyka palenia papierosów. Wielkim wywaniem było stworzenie autorskiego tekstu piosenki do wybranej przez siebie melodii i zaprezentowania jej na dużej scenie , w świetle reflektorów, przy szacownym jury i sali pełnej widzów.

         Nasz zespół w składzie : Kinga Ostaszewska , Magdalena Ćmoch , Wiktoria Strychanowska i Oliwia Górska sprostał zadaniu doskonale i wystąpił z piosenką pt: ,, Nie pal ''. Choć nie znależliśmy się na najwyższym podium , jesteśmy bardzo dumni i zadowoleni ze swego występu. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę w postaci statuetki, natomiast szkoła została wyróżniona. 

         Rodzicom uczniów serdecznie gratuluję ,a w szczególności pani Izabeli Stychalskiej -Ćmoch , która napisała tekst piosenki. Dzieciom dziękuję i życzę dalszych sukcesów. 

                                                                               Wychowawca klasy ,, 0 ''.

              

                                                                                   Aneta Ciuła-Waśków

Przeczytano: 624 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Aktywna tablica