16 października 2015 15:53 | Aktualności

Konkurs PLASTYCZNY

Drodzy rodzice uczniów klas IV - VI proszę zapoznać się z poniższą informacją i wraz z dziećmi pomyśleć nad nowatorskim wynalazkiem działającym na gaz ziemny. Pomysły proszę przekazywać przez dzieci do pani K. Zińczuk do dnia 20 października 2015 roku. DZIĘKUJĘ.

W związku z 25-leciem działalności G.EN. GAZ ENERGIA przypadającym na rok 2016, tegoroczną edycję konkursu dedykujemy właśnie temu wydarzeniu.

w roku 2041 – to jest za kolejne 25 lat.”

Zasady KONKURSU

1. Zasady ogólne
a) KONKURS organizowany jest na obszarach działania ORGANIZATORA i skierowany jest do klas IV-VI szkół podstawowych, którym ORGANIZATOR dostarcza paliwo gazowe w ramach zawartych Umów bezpośrednio ze Szkołą Podstawową lub podmiotem zarządzającym.
b) Prace konkursowe są pracami grupowymi – wykonują je uczniowie poszczególnych klas działających w danej szkole.

2. Temat
Temat KONKURSU brzmi: „Zostań wynalazcą! Wymyśl nowe zastosowanie gazu ziemnego! Wykonaj model nowatorskiego urządzenia zasilanego gazem ziemnym jakie Twoim zdaniem będzie w powszechnym użytku w roku 2041 – to jest za kolejne 25 lat.”

3. Wymogi techniczne
Do KONKURSU mogą być zgłaszane PRACE plastyczne odręczne, stanowiące model przestrzenny urządzenia, wykonanego w dowolnej technice z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu wraz z krótkim opisem wyjaśniającym zastosowanie/przeznaczenie urządzenia.