ZAPISZ DZIECKO DO NASZEJ SZKOŁY I PRZEDSZKOLA ! Rodzicu wspólnie tworzymy dla Twojego dziecka bezpieczną, przyjazną i mądrze uczącą szkołę ::Nasza szkoła jest znów szkołą ośmioklasową ::SP Karścino posiada certyfikaty MEN : "Szkoła przyjazna dla sześciolatka" - 2013, "Szkoła w Ruchu"- 2014, "Szkoła przyjazna sześciolatkom" - 2014 , "Szkoła Współpracy" - 2015:: 1963 - Szkoła Podstawowa w Karścinie - Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego::Odwiedź także naszą stronę facebook.pl/spkarscino

Aktualności

05 listopada 2015 14:37 | Aktualności

Szkoła Podstawowa im. Leona Kruczkowskiego w Karścinie – „ŚLUBOWANIE KLASY I”

      Już od tygodnia pierwszaki ze Szkoły Podstawowej w Karścinie są pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. 27 października był dniem wyjątkowym pod każdym względem. Przygotowywaliśmy się do niego długo i sumiennie. Ale dzieciaki stanęły na wysokości zadania. Nikt nie pomylił się podczas recytacji, każdy starał się zaśpiewać jak najgłośniej, tak, by właśnie jego usłyszała mama. Na widowni oprócz wszystkich uczniów, przedszkolaków, dyrektora, nauczycieli i pracowników obsługi nie zabrakło oczywiście rodziców i dziadków.   

                              

      Po występie dzieci zostały pasowane na uczniów naszej szkoły przez pana dyrektora Andrzeja Maciejewskiego i otrzymały od swoich kolegów, koleżanek i Rady Rodziców moc prezentów. W klasie czekał na nas tort i poczęstunek.

 

      Dzieci w jednej z piosenek śpiewały ,,Dnia każdego więcej wiemy, bo się więcej uczyć chcemy” i oby im tego zapału starczyło na jak najdłużej.

Przeczytano: 566 razy. Wydrukuj|Do góry

Szkoła Podstawowa im. Leona Kruczkowskiego w Karścinie – „ŚLUBOWANIE KLASY I”

Aktywna tablica