11 grudnia 2015 00:22 | Aktualności

Raport z ewaluacji problemowej Szkoły Podstawowej w Karścinie

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Karścinie informuje, iż na stronie internetowej Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty w Szczecinie w zakładce nadzór pedagogiczny zamieszczono raport z ewaluacji problemowej przeprowadzonej w Szkole Podstawowej w Karścinie przez wizytatorów Kuratorium Oświaty w dniach 5, 6 i 9 listopada 2015 roku. Raport dostępny jest także na stronie www.npseo.pl w wyszukiwarce Zobacz raport z twojej szkoły należy wpisać województwo zachodniopomorskie, powiat białogardzki, gmina Karlino. Zachęcam przede wszystkm rodziców, ale także uczniów do zapoznania się z treścią raportu.