10 lutego 2016 21:16 | Aktualności

Wyjazd do Parku Wodnego w Koszalinie - 10.02.2016

Wyjazd uczniów SP Karścino do Parku Wodnego w Koszalinie.

Wśród kilku wyjazdów organizowanych przez Szkołę Podstawową w Karścinie w czasie ferii szkolnych, jednym z ciekawszych okazał się wyjazd 10 lutego 2016 do Parku Wodnego w Koszalinie.

W wycieczce uczestniczyło 31 uczniów z klas od I do VI i 3 opiekunów.  Przez 3 godziny dzieci mogły wyhasać się do woli. Uczniowie korzystali ze wszystkich przeznaczonych dla ich wieku atrakcji, znajdujących się w tzw. strefie rekreacyjnej takich jak: zjeżdżalnia, rwąca rzeka, gejzery powietrzne, brodzik i wielu innych.  Większość uczestników wyjazdu bardzo dobrze radziło sobie w wodzie, co jest wynikiem wielu wyjazdów na basen organizowanych przez szkołę  np. realizowanego w zeszłym roku szkolnym projektowi „Umiem pływać”, w którym uczestniczyli uczniowie obecnych klas III i IV. Po wesołej i bezpiecznej pod okiem opiekunów i ratowników zabawie w wodzie, uczniowie posilili się w tutejszym barze.  Był to pierwszy wyjazd naszych uczniów do tego najnowocześniejszego w regionie aquaparku, na pewno jeszcze tu nie raz wrócimy.

Park Wodny Koszalin - 10.02.2016