27 kwietnia 2016 17:52 | Aktualności

Finał konkursu ,,Słowiki ''.

27 kwietnia w Karlińskim Ośrodku Kultury odbył się IX finał Powiatowego Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków ,,Słowiki ''.Organizatorem konkursu jak co roku było Przedszkole Miejskie im. Kubusia Puchatka w Karlinie.Uczestnicy to dzieci w wieku od 3 do 6 lat uczęszczające do przedszkoli oraz oddziałow ,,0 ''przy szkołach podstawowych na terenie powiatu białogardzkiego. Tematyka prezentowanych utworów literackich obejmowała twórczość Jana Brzechwy.

Naszą szkołę reprezentowali:

Bartosz Żołnierczuk kategoria 4 latki wiersz ,,Psie smutki '',

Marcin Prusaczyk kategoria 5 latki wiersz ,,Hipopotam ",

Marta Marczuk  kategoria 6 latki wiersz ,,Kwoka ''.

Chłopcy otrzymali wyróżnienie w postaci dyplomów. Marta Marczuk  zdobyła II miejsce w kategorii 6 latków. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłym roku.

IX Powiatowy Konkurs Recytatorski ,,Słowiki'.