ZAPISZ DZIECKO DO NASZEJ SZKOŁY I PRZEDSZKOLA ! Rodzicu wspólnie tworzymy dla Twojego dziecka bezpieczną, przyjazną i mądrze uczącą szkołę ::Nasza szkoła jest znów szkołą ośmioklasową ::SP Karścino posiada certyfikaty MEN : "Szkoła przyjazna dla sześciolatka" - 2013, "Szkoła w Ruchu"- 2014, "Szkoła przyjazna sześciolatkom" - 2014 , "Szkoła Współpracy" - 2015:: 1963 - Szkoła Podstawowa w Karścinie - Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego::Odwiedź także naszą stronę facebook.pl/spkarscino

Aktualności

31 marca 2017 11:27 | Aktualności

Sukces ucznia SP Karścino Szymona Ćmocha w finale powiatowym OTWP w Białogardzie

               

W dniu 23 marca 2017 roku  w  siedzibie Państwowej Straży Pożarnej   w Białogardzie  odbył się finał powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Turniej ten ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Przybliża dzieciom i młodzieży przepisy przeciwpożarowe, zasady postępowania na wypadek pożaru oraz praktyczne umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym.

         W  finale powiatowym  Gminę Karlino reprezentowało 3 przedstawicieli ze szkół podstawowych, wśród nich uczeń czwartej klasy  Szkoły Podstawowej w Karścinie  Szymon Ćmoch. W rywalizacji z przedstawicielami szkół podstawowych z naszego powiatu  odniósł on swój pierwszy tak wielki sukces. Po etapie pisemnym zakwalifikował się do pierwszej trójki, by w etapie ustnym pokonać  konkurentki i z maksymalną ilością punktów zająć pierwsze miejsce. Szymon będzie reprezentował Powiat Białogardzki w finale wojewódzkim 22 kwietnia w Połczynie Zdroju. Gratulujemy tego sukcesu  jemu, rodzicom i nauczycielowi prowadzącemu , a także życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

 

 

Przeczytano: 223 razy. Wydrukuj|Do góry

Aktywna tablica