ZAPISZ DZIECKO DO NASZEJ SZKOŁY I PRZEDSZKOLA ! Rodzicu wspólnie tworzymy dla Twojego dziecka bezpieczną, przyjazną i mądrze uczącą szkołę ::Nasza szkoła jest znów szkołą ośmioklasową ::SP Karścino posiada certyfikaty MEN : "Szkoła przyjazna dla sześciolatka" - 2013, "Szkoła w Ruchu"- 2014, "Szkoła przyjazna sześciolatkom" - 2014 , "Szkoła Współpracy" - 2015:: 1963 - Szkoła Podstawowa w Karścinie - Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego::Odwiedź także naszą stronę facebook.pl/spkarscino

Aktualności

14 listopada 2017 20:16 | Aktualności

Ślubowanie

27 października 2017r. odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej w Karścinie. W poczet uczniów przyjęto pierwszoklasistów, którzy przygotowali bardzo ciekawy program artystyczny. Pierwszaki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Wykazały się również wiedzą dotyczącą naszej ojczyzny oraz znajomością zasad bezpiecznego zachowania się na drodze. 

Po złożeniu ślubowania pan Dyrektor Andrzej Maciejewski dokonał symbolicznego pasowania na ucznia. "Pasuję Cię na ucznia" - mówił pan Dyrektor, dotykając ołówkiem - jak czarodziejską różdżką, swoich podopiecznych.

Po uroczystości dzieci udały się na słodki poczęstunek przygotowany przez ich rodziców, na którym nie mogło zabraknąć pysznego tortu.

Rodzicom gratulujemy wspaniałych pociech, a Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły.

                                                                                                                          Magdalena Grzelak

Przeczytano: 126 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Aktywna tablica