28 listopada 2017 17:44 | Aktualności

Uroczystość - ,,Pasowanie na Starszaka ''.

Dnia 28 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej w Karścinie odbyła się uroczystość ,,Pasowania na Starszaka ''. Bohaterami spotkania byli uczniowie oddziału przedszkolnego. Chcąc otrzymać zaszczytny tytuł trzeba było wykazać się zdolnościami recytatorskimi i wokalnymi. Dzieci zaprezentowały różnorodny program artystyczny. Występując przed tak wielką publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Punktem kulminacyjnym spotkania było ślubowanie. Po jego złożeniu pan dyrektor dokonał pasowania na Starszaka. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały drobne upominki i dyplomy. Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia, a w sali czekała na nie niespodzianka - słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Ciuła - Waśków

Pasowanie na Starszaka.