06 grudnia 2017 18:10 | Aktualności

Mikołajki

Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonków Św. Mikołaja. Pomimo braku białego puchu, jak co roku we wczesnych godzinach rannych przybył do Szkoły Podstawowej w Karścinie. Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały od dłuższego czasu. Wcześniej nauczyły się wielu piosenek, które specjalnie dla niego przygotowały. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Dzieci powitały gościa piosenką. Nastepnie razem z Mikołajem tańczyły i bawiły się. Pod koniec wizyty Św. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami.

Ciuła - Waśków

Mikołajki