17 stycznia 2018 10:24 | Aktualności

Wycieczka do Rodzinnego Parku rozrywki Pomerania.

We wtorek 16.01.2018r. dzieci z Małego Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Karścinie odwiedziły salę zabaw Pomerania. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę. W sali zabaw dzieci mogły skorzystać  z wielu licznych atrakcji, min. z basenu z tysiącem kulek, z licznych tuneli, zjeżdżać na róznego rodzaju zjeżdżalniach ( tradycyjnych, rolkowych, tubowych),trampoliny. Najbardziej podobał się plac zabaw ,,małpi gaj'' oraz ogromny wulkan do wspinania. Zadowolone, nieco zmęczone i pełne wrażeń dzieci wróciły do domu.

Ciuła -Wasków Aneta

Wycieczka do parku rozrywki Pomerania.