08 lutego 2018 14:28 | Aktualności

Sąd nad Syzyfem w Sądzie Klasowym w Karścinie

Klasa V zafacynowana mitologią i mitami zaproponowała przygotowanie inscenizacji Sądu nad Syzyfem.

"Przydzieliliśmy role i funkcje. Miłosz Klepuszewski przygotował oskarżenie, do którego odniósł się Szymon Ćmoch. Sędzia została Danusia Sandomierska. Przed lekcją przygotowaliśmy prezentację. Przygotowaliśmy ilustracje, a Szymon i Miłosz nagrali tekst mitu. Na lekcję zaprosiliśmy kolegów z innych klas. Po inscenizacji koledzy nagrodzili nas gromkimi brawami - byliśmy dumni z naszej pracy."

Sąd nad Syzyfem