ZAPISZ DZIECKO DO NASZEJ SZKOŁY I PRZEDSZKOLA ! Rodzicu wspólnie tworzymy dla Twojego dziecka bezpieczną, przyjazną i mądrze uczącą szkołę ::Nasza szkoła jest znów szkołą ośmioklasową ::SP Karścino posiada certyfikaty MEN : "Szkoła przyjazna dla sześciolatka" - 2013, "Szkoła w Ruchu"- 2014, "Szkoła przyjazna sześciolatkom" - 2014 , "Szkoła Współpracy" - 2015:: 1963 - Szkoła Podstawowa w Karścinie - Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego::Odwiedź także naszą stronę facebook.pl/spkarscino

Aktualności

01 października 2018 18:19 | Aktualności

Aktywny wrzesień

Wrzesień w naszej był bardzo aktywny. Po rozpoczęciu roku szkolnego z zapałem przystąpiliśmy do działania.

            Rozpoczęliśmy kampanię przed wyborami władz Samorządu Uczniowskiego, na holu pojawiły się plakaty przedstawiające kandydatów. Wszyscy z niecierpliwością czekali na debatę i wybory, debata pozwoliła lepiej poznać kandydatów. Uczniowie zadawali pytania, chcieli znać szczegóły, nie wierzyli na słowo – prawdziwe wybory. W piątek wybraliśmy i mamy nowe władze SU.

            To jednak nie wszystko. Obchodziliśmy Dzień Kropki, Dzień Przedszkolaka, Dzień Królika, Dzień Tabliczki Mnożenia, Dzień Głośnego Czytania i Dzień Chłopaka. Wszystkie te imprezy urozmaicają nasze przerwy (niestety na lekcjach ciężko pracujemy).

            Klasy druga, trzecia i czwarta przygotowując się do realizacji innowacji „W drodze do Pacanowa” odwiedziła z Koziołkiem Matołkiem Muzeum w Karlinie, by poznać wystawę „Historia Polski według komiksu”.

            Ponadto zbieramy kasztany i żołędzie dla zwierząt i zaczęliśmy przygotowania do obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości.

Przeczytano: 29 razy. Wydrukuj|Do góry

Aktywna tablica