29 kwietnia 2014 01:00 | Aktualności

Konkurs plastyczny "Jan Paweł II - Święty"

Miła informacja nadeszła z Karlina, gdzie 27 kwietnia w Kościele parafialnym pw. Św. Michała Archanioła wręczono  nagrody w  konkursie plastycznym „Jan Paweł II  – Święty” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Karlinie i Szkolne Koło „Caritas”.

Miło jest nam tym bardziej , iż w kategorii klas I - III wszystkie nagrody zdobyli uczniowie klasy II naszej szkoły:
1.    Julia Gudalewicz
2.    Małgorzata Krzycka
3.    Julia Tarnowska
oraz wyróżnienia :  Bartłomiej Rumiński  i  Oliwia Michalska.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym i wychowawczyni Pani Joannie Maciejewskiej za zachęcenie uczniów do wzięcia udziału w konkursie.