ZAPISZ DZIECKO DO NASZEJ SZKOŁY I PRZEDSZKOLA ! Rodzicu wspólnie tworzymy dla Twojego dziecka bezpieczną, przyjazną i mądrze uczącą szkołę ::Nasza szkoła jest znów szkołą ośmioklasową ::SP Karścino posiada certyfikaty MEN : "Szkoła przyjazna dla sześciolatka" - 2013, "Szkoła w Ruchu"- 2014, "Szkoła przyjazna sześciolatkom" - 2014 , "Szkoła Współpracy" - 2015:: 1963 - Szkoła Podstawowa w Karścinie - Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego::Odwiedź także naszą stronę facebook.pl/spkarscino

Aktualności

05 maja 2014 00:55 | Aktualności

Konkurs recytatorski "Słowiki"

Po raz kolejny w tym roku wychowankowie naszej szkoły doskonale zaprezentowali swoje umiejętności. Tym razem znów w konkursie recytatorskim w dniu 29 kwietnia odbył się VII Konkurs  Recytatorski dla Przedszkolaków pod nazwą „Słowiki”. Organizatorem konkursu  było Przedszkole Miejskie im. Kubusia Puchatka w Karlinie.

Uczestnikami konkursu są przedszkolaki z terenu powiatu białogardzkiego w wieku od 3 do 6 lat. W tym roku uczestnicy recytowali utwory o tematyce patriotycznej.

Wśród wielu uczestników naszą szkołę reprezentowali z Małego Przedszkola: Hubert Fedrau wśród 3 latków i Magdalena Ćmoch wśród 4 latków. Z oddziału przedszkolnego "Zerówki" Gabriela Kargul wśród 5 latków.

W kategoriach 4 i 5 latków zarówno Magdalena Ćmoch jak i Gabriela Kargul zajęły 2 miejsca. Jest to wspaniały wynik, gdyż poziom konkursu był naprawdę bardzo wysoki. Gratulujemy naszym wspaniałym przedszkolakom, wychowawcom i oczywiście rodzicom. 

Przeczytano: 586 razy. Wydrukuj|Do góry

Konkurs recytatorski "Słowiki"

Aktywna tablica